ASAŞ PVC Profil Sistemleri ile kendi konusunda dünyadaki gelişmeleri çok yakından takip ederek, sektörün ihtiyacı olan ürünlerin tasarlanması, üretilmesi ve sistem bütünlüğü içerisinde piyasaya sunulması konularında önde gelen firmalardan bir tanesidir. ASAŞ’ın bu başarısı ürettiği profillerin ve sistemlerin hem yurt içinde hem de yurt dışında haklı bir ün kazanmasını sağlamıştır.

Yurt dışında oluşturduğu yaygın bayi ağı sayesinde dünyanın her coğrafyasındaki tüketiciye ulaşmayı başaran ASAŞPEN ve VERATEC markalarıyla ASAŞ, ülkemize ciddi bir katma değer sağlamaktadır.

Almanya, İtalya, Fransa, Belçika, İspanya, Romanya, İran, Kazakistan, Yeni Zelanda, Avustralya, Mısır, Cezayir, Kenya, Hindistan, Gana, Meksika, Balkan Ülkeleri, Arap Yarımadası Ülkeleri, Latin Amerika gibi 60 dan fazla ülkeye ihraç edilen; tasarım ve kalitesiyle öne çıkan ASAŞ PVC Profil Sistemleri beş kıtanın farklı binalarında güvenle kullanılmaktadır.

-70 °C ile +60 °C arasındaki koşullarda sürdürülebilir kalitesini ispat etmiş olan ve yüksek UV direncine sahip PVC Profil Sistemlerimiz; Dubai'den Sibirya'ya ve Güney Amerika kıtasına kadar çok değişik iklim koşullarında tercih edilmektedir.

Bostancı BB Yapı Akıllı ev projemiz

RoseMarin Projemiz

 

Sultangazi Huzurevi Projemiz

 

Beykent Buğday Yapı Projemiz

 

Sar Life

Esenyurt

Projemiz

 

Derin Mavi Evler Projemiz

 

Engin Kent Villaları Projemiz

 

Sultangazi Turizm Otelcilik Lisesi Projemiz

ASAŞ PEN

ATMACA GROUP 

Türkiye'nin en büyük 72. sanayi kuruluşu

ASAŞ PEN ürünlerini işleyerek tüketicinin hizmetini sunuyor

© 2023 by Sphere Construction ATMACA GROUP

  • Facebook - Grey Circle
  • LinkedIn - Grey Circle
  • Google+ - Grey Circle

ATMACA GROUP

       GLOBAL